Kancelaria Adwokacka
Adwokat Grzegorz Szymczyk

Dyżur ekspercki adwokat - online
Dyżur ekspercki adwokat - online

W związku z licznymi krótkimi pytaniami kierowanymi w formie elektronicznej do Kancelarii, na które często odpowiadamy, postanowiliśmy dla naszych klientów wdrożyć program „Dyżur ekspercki Adwokat - online” w ramach, którego adwokat będzie, co tydzień przez godzinę odpowiadał na krótkie pytania.
Zapraszamy na „Dyżur ekspercki adwokat - online” prowadzony przez adwokata Grzegorza Szymczyka w każdy wtorek od godz. 1600 do 1700.
Aby zadawać pytania podczas Dyżuru należy we wtorek od godz. 1600 do 1700  skorzystać z czatu „Adwokat online”. Ikonka czatu wyświetla się zazwyczaj w dolnym prawym rogu strony.
Adwokat odpowiada na pytania z zakresu dziedzin prawa, w których kancelaria się specjalizuje oraz na temat kancelarii.

Nie zawsze uda nam się odpowiedzieć na każde pytanie albowiem tych pytań jest bardzo dużo, a czas jest ograniczony, więc zapraszam do naszych publikacji tam znajdziecie również wiele cennych informacji.

W ramach „Dyżuru eksperckiego adwokat – online" nie przeprowadzamy analizy sprawy. Analizę sprawy wykonujemy jedynie w kancelarii lub po przesłaniu dokumentacji i opisu sprawy na adres e-mail kancelarii:
HYPERLINK "mailto:adwokat.szymczyk@o2.pl" adwokat.szymczyk@o2.pl lub w odpowiedzi na zapytania o poprowadzenie sprawy poprzez stronę: http://www.adwokat-szymczyk.pl/Zapytaj-o-poprowadzenie-sprawy.php.
Kontakt
ul. S.Leszczyńskiego, 50-076 Wrocław
ul. Zbyszka 2, 56-416 Twardogóra
+ 48 71 707 2519
+ 48 725118998
adwokat.szymczyk@o2.pl

Copyright © 2012 Kancelaria Adwokacka Adwokat Grzegorz Szymczyk - Adwokat Wrocław  /  Twardogóra. Wszystkie prawa zastrzeżone.