Pakiety dla Firm Medycznych i Farmaceutycznych - są dopasowane do podmiotów wykonujących działalność leczniczą, firm farmaceutycznych, lekarzy, pielęgniarek, aptek, farmaceutów, fizjoterapeutów, ratowników medycznych.
Pakiet Pracowniczy - jest skierowany do pracodawców, którzy chcą zapewnić swoim pracownikom bezpłatny dostęp do porad prawnych świadczonych drogą elektroniczną, telefoniczną oraz w postaci konsultacji osobistych. Pakietem objęci zostaną pracownicy zatrudnieni przez danego pracodawcę, który pokryje koszty usług Kancelarii. Porady obejmować będą następujące dziedziny prawa: cywilne, spadkowe, aktów stanu cywilnego, rodzinne, karne, medyczne, konsumenckie, pracy, lokalowe, administracyjne.
PAKIETY DLA FIRM MEDYCZNYCH I FARMACEUTYCZNYCH
Mini Podstawowy Rozszerzony Pełny
Ilość dostępnych w pakiecie godzin pracy w kwartale 3 18 39 Bez limitu
Dodatkowa godzina możliwa do dokupienia 100 zł + VAT 80 zł + VAT 70 zł + VAT -
Jednorazowa porada prawna, udzielana w formie mailowej, faksowej lub listownie, stanowiąca odpowiedź na zadane przez Klienta pytanie dotyczące typowych kwestii prawnych w obrocie prawnym, w terminie 48 godzin od doręczenia pytania to 36 minut.
Sporządzenie i skierowanie w imieniu Klienta pisemnego wezwania do zapłaty zadłużenia, wysłanego listem poleconymi za potwierdzeniem odbioru to 45 minut.
Sporządzenie dla Klienta pisma o charakterze prawnym, o długości maksymalnie do 2 stron to 90 minut.
Sporządzenie dla Klienta umowy cywilnoprawnej / handlowej / pracowniczej o długości maksymalnie do 2 stron to 90 minut.
Sporządzenie dla Klienta opinii prawnej, o długości maksymalnie do 3 stron to 180 minut.
Spotkanie konsultacyjne z adwokatem w siedzibie Kancelarii, o czasie trwania 1 h każde, polegające na omówieniu problemu prawnego i wskazaniu Klientowi możliwych rozwiązań - metod postępowania, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym terminu i godziny spotkania to 60 minut.
Spotkanie konsultacyjne z adwokatem w siedzibie Klienta, o czasie trwania 1 h każde, polegające na omówieniu problemu prawnego i wskazaniu Klientowi możliwych rozwiązań - metod postępowania, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym terminu i godziny spotkania to 90 minut.
Rabat na obsługę prawną w procesie tj. reprezentowanie Klienta przed sądami, organami administracyjnymi, organami ścigania. 2 % 7% 15% 35%
Rabat na Pakiet Pracowniczy* 5 20% 30% 60%
tel. kom. 725118998

tel. 71 7072519

e-mail: adwokat.szymczyk@o2.pl
Kancelaria Adwokacka
Adwokat Grzegorz Szymczyk
                  

Znajdź nas:    

Dowiedz się:     Cookis    Polityka prywatności     Subskrybuj     Regulamin

© 2016 Kancelaria Adwokacka Adwokat Grzegorz Szymczyk . Wszystkie prawa zastrzeżone.