Kancelaria Adwokacka
Adwokat Grzegorz Szymczyk

ADWOKAT OSOBISTY

Pomagamy w życiu prywatnym rozwiązywać problemy prawne, niezależnie od tego, w jakiej sprawie reprezentujemy interesy klienta. Podchodzimy do każdej sprawy w sposób indywidualny, dzięki temu masz pewność, że twoja sprawa jest dla nas najważniejsza. Zapewniamy ochronę prawną dopasowaną do twoich potrzeb i oczekiwań, dbając również o twoją rodzinę. Doświadczenie nabyte w prowadzeniu spraw z zakresu określonych specjalizacji pozwala na prowadzenie spraw w taki sposób, by osiągnąć najlepsze wyniki dla klienta.

Co nas wyróżnia?
Doświadczenie - wiele przeprowadzonych spraw, wielu klientów.
Profesjonalizm - praktyczne umiejętności stosowania prawa oraz zaangażowanie przy prowadzeniu spraw, a także uprawnienia nabyte pozwalają nam na obsługę prawną osób fizycznych rzetelnie.
Dostępność - kontakt z adwokatem w dogodnym terminie, szybkość odpowiedzi oraz usługi świadczone w sposób tradycyjny i za pomocą porozumiewania się na odległość pozwalają nam świadczyć usługi w odpowiedni dla klienta sposób.

Specjalizacje

Prawo cywilne
Prawo karne
Prawo rodzinne
Prawo pracy
Prawo konsumenckie
Prawo spadkowe
Prawo pacjenta
Odszkodowania
Windykacja

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej Kancelarii Adwokackiej
we Wrocławiu i w Twardogórze.


Publikacje
Adwokat od rozwodów Wrocław

W treści publikacji: rozwód z orzeczeniem winy lub bez winy, zawinienie, roszczenia alimentacyjne przy rozwodzie, wina a podział majątku wspólnego, koszty sądowe ….

POTRZEBUJESZ POMOCY ADWOKATA

Umów się na spotkanie we Wrocławiu lub w Twardogórze

Kontakt
ul. S.Leszczyńskiego, 50-076 Wrocław
ul. Zbyszka 2, 56-416 Twardogóra
+ 48 71 707 2519
+ 48 725118998
adwokat.szymczyk@o2.pl

Copyright © 2012 Kancelaria Adwokacka Adwokat Grzegorz Szymczyk - Adwokat Wrocław  /  Twardogóra. Wszystkie prawa zastrzeżone.