Kancelaria Adwokacka
Adwokat Grzegorz Szymczyk

Działanie kancelarii adwokackiej w czasach koronawirusa

W tych trudnych czasach koronowirusa, kancelaria adwokacka działa i zapewnia pomoc prawną zarówno w formie spotkań z adwokatem w kancelarii jak również za pomocą rozbudowanego sytemu łączności online - telefonicznie, mailowo oraz za pośrednictwem Skype, WhatsApp, gg i Messengera.
GG -  70728224
W sprawach pilnych, istnieje możliwość umówienia spotkania w kancelarii. Aby zapewnić bezpieczeństwo, w spotkaniu z adwokatem może uczestniczyć jedynie osoba, której sprawa dotyczy, z zachowaniem bezpiecznej odległości.  Biuro Kancelarii jest dezynfekowana po każdym spotkaniu.

e - Porada

E- porada to doskonały sposób na uzyskanie porady prawnej za pomocą przystępnych form komunikacji na odległość bez konieczności wizyty w kancelarii. 

e - Umowa

E-umowa to doskonały sposób na uzyskanie profesjonalnie sporządzonej przez adwokata umowy za pomocą przystępnych form komunikacji na odległość.

e - Pismo

E-pismo to doskonały sposób na uzyskanie profesjonalnie sporządzonego pisma przez adwokata za pomocą przystępnych form komunikacji.

e - Opinia

E - opinia to doskonały sposób na uzyskanie z każdego miejsca na świecie, opinii prawnej sporządzonej przez adwokata za pomocą przystępnych form.

e-Pakiet

Obsługa prawna firm za pośrednictwem elektronicznych form porozumiewania się na odległość.


e - Sąd

Specjalizujemy się w dochodzeniu roszczeń o zapłatę na drodze postępowania elektronicznego.

Kontakt
ul. S.Leszczyńskiego, 50-076 Wrocław
ul. Zbyszka 2, 56-416 Twardogóra
+ 48 71 707 2519
+ 48 725118998
adwokat.szymczyk@o2.pl
Adwokat Wrocław, Twardogóra Adwokat Wrocław, Twardogóra Adwokat, Wrocław, Twardogóra Adwokat, Wrocław, Twardogóra